Uroczyste ślubowanie klas I

W środę 22 listopada 2023 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej.

To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał Pan dyrektor Henryk Paliwoda. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 31 im. Janusza Korczaka w Białymstoku.

Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od rodziców.

Naszym najmłodszym życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Wychowawczynie klas I