Świąteczny czas w klasie IIa

Klasa IIa świąteczny czas zaczęła już na początku grudnia od ubrania choinki, dzięki której w klasie panował świąteczny nastrój. Podczas zajęć artystycznych „Lubimy sztukę!” uczniowie wykonali swoje zimowe bałwanki z ryżu i skarpety. Natomiast w ostatni piątek uczniowie spotkali się na klasowej wigilii podczas której złożyli sobie świąteczne życzenia oraz podzieli się opłatkiem, śpiewali kolędy i pastorałki. Uczniowie tego dnia otrzymali plecaki UNICEF, jako świąteczny prezent. Następnie uczniowie obejrzeli film o tradycjach i zwyczajach  świątecznych. Na koniec dnia cała klasa miała przyjemność obejrzeć SZKOLNE JASEŁA.

Uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią życzą zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT