Świąteczne warsztaty w klasie IIa

W dniu 05.12.2023r. uczniowie klasy IIa uczestniczyli w ŚWIĄTECZNYCH WARSZTATACH przygotowanych przez swoich cudownych rodziców.

Po części kulinarnej nastąpiła kolejna atrakcja  - warsztat plastyczno – techniczny przygotowany przez ogromnie utalentowaną Panią Małgorzatę mamę Tomka. Uczniowie otrzymali kartoniki do złożenia oraz kolorowe obrazki, a także moc różnych ozdób do udekorowania swoich świątecznych pudełek.

Na koniec dnia uczniowie klasy IIa za wspaniałą i intensywną pracę w ciągu roku szkolnego oraz bardzo grzeczne zachowanie otrzymali niespodzianki od samego Świętego Mikołaja.

Radość z prezentów oraz moc atrakcji sprawiły, iż każdy tego dnia miał na twarzy uśmiech od ucha do ucha.

DZIĘKUJEMY

PANI GRAŻYNIE I PANI MAŁGORZACIE ZA ORGANIZACJĘ WSPANIAŁYCH WARSZTATÓW  I ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE CUDOWNEJ KLASY IIA.