Klasa IIb w przedświątecznej atmosferze.

Zapraszamy na podsumowanie naszych dokonań w październiku oraz listopadzie.

Pracujemy sumiennie, rozwijamy się, doskonalimy umiejętności, odkrywamy talenty a wszystko w ciepłej atmosferze wzajemnego wsparcia oraz zrozumienia.

Wyjeżdżaliśmy do studia radiowego Eska Białystok w ramach doskonalenia zawodowego.
Wysłuchaliśmy dwóch koncertów w Uniwersytecie Muzycznym, zapoznając się z instrumentami smyczkowymi oraz dętymi.
Świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia; braliśmy udział w zabawie andrzejkowej oraz zorganizowaliśmy klasowe mikołajki.
Odnosiliśmy sukcesy w konkursach klasowych " Województwa w Polsce"; szkolnych " Wyśniona lekcja w szkole", " Moja ulubiona postać z bajki", międzyszkolnych "Jesień wierszem malowana" oraz innych.
Tworzyliśmy przepiękne prace plastyczne. Rozwijaliśmy się twórczo rysując węglem, słuchając Fryderyka Chopina rozmyślaliśmy nad kwestiami tj. Co mogę zrobić gdy wszystko idzie źle? Czym jest trema i jak z nią walczyć? Ile pomysłów mieści się w głowie ? To wszystko w ramach projektu" Uniwersytet dzieci w klasie" w którym uczestniczymy.
W listopadzie jako klasa 2b przygotowaliśmy uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Cudowny, niezwykle produktywny czas. Teraz odliczamy dni do świąt.

Zapraszamy na fotorelację. Klasa 2 b