Kampanie UKE - Klikam z głową!

UKE w ramach prowadzonej działalności edukacyjnej uczy odpowiedzialnego zachowania w internecie oraz praw i obowiązków na rynku usług telekomunikacyjnych. Prowadzimy kampanie skierowane do różnych grup odbiorców, w tym do dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli.  W ramach kampanii Klikam z głową, od 2017 r. edukujemy młodszych i starszych w zakresie bezpieczeństwa w sieci i oswajamy z nowymi technologiami.

Dziś publikujemy Poradnik dla rodziców i nauczycieli. Jest to drugie, rozszerzone wydanie poradnika, który jest zbiorem naszej wiedzy i doświadczenia. Mamy nadzieję, że pomoże Państwu w codziennej pracy z dziećmi, poszerzy horyzonty i utwierdzi w przekonaniu, że my, dorośli jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo dzieci w internecie.

Poradnik klikam z głową - link otwiera się w nowym oknie

Więcej informacji - link otwiera się w nowym oknie