II etap ogólnopolskiego konkursu Trzymaj Formę w naszej szkole

W marcu 2024 roku po raz kolejny uczniowie klas starszych wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia.
Pod przewodnictwem p. Elwiry Zdunek odpowiadali na szereg szczegółowych pytań związanych ze świadomością młodzieży
o wpływie żywienia i aktywności fizycznej na ich zdrowie.
Z pośród czternastu zakwalifikowanych do pierwszego etapu tylko Natalia Kiersnowska z klasy VII przeszła do kolejnego etapu.
W dniu 26 kwietnia 2024 roku pod opieką koordynatora szkoły oraz przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Białymstoku uczennica przystąpiła do II etapu konkursu Trzymaj Formę. O godz. 10.00 rozpoczęła rozwiązywanie testu udzielając odpowiedzi na 40 pytań zamkniętych. Trzymamy formę i kciuki za przejście do finału i możliwość kontynuacji własnego rozwoju na III etapie konkursu w Warszawie.