Andrzejki 2023

W dniu 30.11.2023 w naszej placówce odbyły się niepowtarzalne andrzejki.

Na początku dnia zabawy andrzejkowe zaczęły oddziały przedszkolne w naszej szkole.

Pierwszą atrakcją tego dnia był  niesamowity pokaz iluzji w wykonaniu iluzjonisty Tomasza Sadowskiego. Dzieci uczestniczące w tej atrakcji były zachwycone pokazem magii, który sprawił im ogrom radości i moc niespodzianek.

Uczniowie klas I – III uczestniczyli natomiast w zabawach andrzejkowych z profesjonalnymi animatorami z Bajkolandu. Były liczne tańce, zabawy, konkursy i oczywiście poczęstunek przygotowany przez wspaniałych rodziców uczniów klas I – III.

Na koniec dnia do zabawy wkroczyli najstarsi uczniowie z klas IV – VII, którzy podczas wspólnej dyskoteki zachwycali tańcem. Uczniom udało się  razem zatańczyć taniec belgijski. W czasie dyskoteki odbyły się również konkursy i liczne zabawy.

Wszystkie atrakcje tego dnia odbyły się dzięki Radzie Rodziców, która sfinansowała całą imprezę oraz wspaniale przygotowała salę gimnastyczną do andrzejkowych zabaw.

DZIĘKUJEMY WSZYSKIM ZAANGAŻOWANYM OSOBOM